Programma Westland Reünie, feestweek Naaldwijk

Van dinsdag 21 t/m zondag 26 augustus is het feest in Naaldwijk, met muzikale optredens, activiteiten en natuurlijk de braderie en de kermis. Dinsdag 21 augustus start de Kermis op de Verdilaan en vindt de wielerronde plaats.

Het programma:

Dinsdag 21 augustus
12.15 – 21.00: Wielerronde door centrum Naaldwijk
13.00 – 23.30: Kermis – Verdilaan
14.00 – 17.00: Presentatie Genealogie, tekeningen en foto’s uit vroegere jaren – Oude Kerk
21.15 – 00.00: Ronnie Ruysdael (van de Sjonnies) – Anjerlaan Feesttent

Woensdag 22 augustus
10.00 – 17.00: Naaldwijkse Weekmarkt – Havenplein
10.00 – 17.00: Presentatie Genealogie, tekeningen en foto’s uit vroegere jaren – Oude Kerk
11.00 – 17.30: Braderie – centrum
11.00 – 18.00: Straattheater met Mops en Totem – centrum
11.00 – 18.00: Pasar Mundial – Julianastraat
12.00 – 17.00: Jeu de Boules toernooi – Wilhelminaplein
13.00 – 23.30: Kermis – Verdilaan
13.30 – 17.00: Kindermiddag – Spiegeltent
17.00 – 20.00: Ibiza sferen met optredens – Slimmerick/Posthouse
17.00 – 19.00: Zanger John Dame – Wilhelminaplein
19.00 – 00.30: Cannes Outdoor – Darkraver versus Outsiders
19.00 – 20.30: DJ Eeft – Wilhelminaplein
20.00 – 21.00: Hollandse Fiesta met DJ Thijs – 3Winckels
20.00 – 00.30: DJ Bombastic / DJ Younes – Teejater Outdoor
20.30 – 22.00: Folk Rock m.m.v. Squander Squad – Spiegeltent
20.30 – 00.00: DJ Maarten / DJ Henkie – Wilhelminaplein
21.00 – 00.30: Django Wagner en John Dame – 3Winckels
22.00 – 22.45: Feestband One Two Trio – Wilhelminaplein
22.00 – 02.00: Guest DJ SEFA – Teejater Outdoor
22.30 – 00.30: Irish Folk m.m.v. Woodworks – Spiegeltent
23.30 – 00.00: Zanger Stef Ekkel – Wilhelminaplein
00.00 – 00.30: DJ Maarten – Wilhelminaplein

Donderdag 23 augustus
10.00 – 17.00: Presentatie Genealogie, tekeningen en foto’s uit vroegere jaren – Oude Kerk
11.00 – 17.30: Braderie – centrum
11.00 – 17.30: Straattheater met Mops en Totem – centrum
11.00 – 17.30: Pasar Mundial – Julianastraat
13.00 – 23.30: Kermis – Verdilaan
14.00 – 14.30: UDI gymastiek – Wilhelminaplein
14.30 – 16.30: Westlandse middag voor ouderen – Spiegeltent
15.00 – 17.00: Kinderdisco – Wilhelminaplein
15.00 – 18.00: Cannes Outdoor – Matsoe Matsoe/ Younes Mochin/ Damian Twilt
16.00 – 17.00: Coverband Source – 3Winckels
17.00 – 00.30: 70’s-80’s-90’s met o.a. Kees Kingsize – Slimmerick/Posthouse
17.00 – 19.30: Dakkeraf – Wilhelminaplein
19.00 – 00.30: Cannes Outdoor -Dyna/ Bombastic/ Merdan D/ Afromanso/ MC Nash & MC Marbo
19.30 – 20.30: Muziek met DJ Eeft – Wilhelminaplein
20.00 – 00.30: Feestband X-Static – 3Winckels
20.00 – 00.30: Teejater Outdoor
20.30 – 22.15: Blues met Wooden Paul – Spiegeltent
20.30 – 00.30: DJ Henkie – Wilhelminaplein
21.30 – 00.30: The Party Criminals – Wilhelminaplein
22.00 – 02.00: Guest DJ Dr Peacock – Teejater Indoor
22.45 – 00.15: Blues met My Brainbox met Jan Akkerman en Phil Bee – Spiegeltent

Vrijdag 24 augustus
10.00 – 17.00: Presentatie Genealogie, tekeningen en foto’s uit vroegere jaren – Oude Kerk
11.00 – 17.30: De rijdende Muzikale Winkelwagen – centrum
11.00 – 17.30: Braderie – centrum
11.00 – 17.30: Pasar Mundial – Julianastraat
13.00 – 23.30: Kermis – Verdilaan
14.30            : Modeshow – Wilhelminaplein
15.00 – 18.30: Cannes Outdoor met Bass Chaserz/ Primeshock/ Rejecta/ Mc i See
16.00 – 19.30: Hollandse middag – Spiegeltent
16.00 – 17.00: DJ Eeft – Wilhelminaplein
16.00 – 00.30: Intosounds met diverse DJ’s – 3Winckels
16.00 – 01.00: Hollandse Potpourri met Daantje/ Wesley de Bruin en Marc Lapré – Slimmerick/Posthouse
17.15 – 19.00: Band The Raspers – Wilhelminaplein
18.30 – 01.00: Cannes Outdoor met Billy the Kit/ Ziggy/ Donny Brasco/ Damian Twilt/ Mc Nash
19.00 – 19.30: DJ Eeft met Goud van Oud – Wilhelminaplein
19.30 – 21.30: DJ Gabi Gonzalez – Wilhelminaplein
20.00 – 01.00: Teejater Outdoor
20.30 – 22.00: The 70’s – 80’s Disco mmv Equal Split – Spiegeltent
21.30 – 01.00: DJ Jeroen Post Ouwe Jongens Krentebrood – Wilhelminaplein
22.00 – 02.00: Teejater Indoor
22.30 – 01.00: The 70’s – 80’s Disco m.m.v. SOS ABBA Tributeband – Spiegeltent

Zaterdag 25 augustus
08.00:             Ontbijt t.b.v. Westland 4 Gambia – Wilhelminaplein
10.00 – 17.00: Presentatie Genealogie, tekeningen en foto’s uit vroegere jaren – Oude Kerk
11.00 – 17.00: Braderie – centrum
11.00 – 18.00: Pasar Mundial – Julianastraat
13.00 – 23.30: Kermis – Verdilaan
13.00 – 14.30: DOS Gymnastiek – Wilhelminaplein
13.30 – 18.00: OC Kennis Quiz – Spiegeltent
14.30 – 17.00: Modeshow – Wilhelminaplein
15.00 – 18.00: Hollandse middag – Teejater Outdoor
15.00 – 17.00: Coverband Try Oud – 3Winckels
16.00 – 01.00: Optredens bij Slimmerick/Posthouse
16.00 – 20.00: Coverband Alex en Bart – Wilhelminaplein
17.00 – 01.00: Cannes Outdoor met The Boy next door/ Rapper Sjors/ Ricardo Castano & Ruben Mc/ Rugged/ SWG/ Mc Nash/ Mc Shiedz & DJ Robin V
17.00 – 19.00: Coverband Square – 3Winckels
20.00 – 01.00: Teejater Outdoor
20.30 – 22.00: Coverband Oversized – Spiegeltent
20.30 – 01.00: Het Foute Feestfestijn met Johny Glitter/ Jody Bernal/ DJ Morinho/ de Charmante Gasten – Wilhelminaplein
20.30 – 01.00: Rockband No Comment – 3Winckels
22.00 – 02.00: Teejater Indoor
22.30 – 01.00: Crystal Dream (U2 band coverband) met de Rockin’ Roller Coaster – Spiegeltent

Zondag 26 augustus 2018
13.00 – 18.00 Kermis met speciale familiedag (reductiedag)

Locatie: Centrum Naaldwijk, Cannes Outdoor op het parkeerterrein van voetbalvereniging Naaldwijk op sportpark De Hoge Bomen.

Bron : http://www.wos.nl

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s